STRONA GŁÓWNA - Nasz zespół

Nasz zespół


Andrzej Witarzewski

Prezes Stowarzyszenia.
W zespole zajmuję się sprawami organizacyjnymi i bieżącym zarzadzaniem, finansami, analizą, planowaniem i zarządzaniem projektami. Z racji doświadczenia życiowego i businessowego pełnię rolę mentora.
Mam zawsze pełno nowych pomysłów, które wraz z zespołem konsekwentnie realizujemy.
Od lat 70-tych gram w go, popularyzuję tę grę i z niej czerpię inspirację do działania.
Jestem również Wiceprezesem i Skarbnikiem Polskiego Stowarzyszenia Go.
W 2012 roku zostałem uhonorowany medalem Towarzystwa Miłośników Gier Umysłowych "Za zasługi dla rozwoju intelektualnego".

Marta Takahashi

Wiceprezes.
Doktorantka japonistyki na UW. W Klubie zajmuję się prowadzeniem Działu Merytorycznego. Wraz z innymi osobami po japonistyce bądź studentami zajmujemy się nadzorem merytorycznym i przygotowywaniem programów naszej działalności.

Artur Kosior

Sekretarz Zarządu.
Jestem studentem informatyki. Interesuję się grami logicznymi oraz Japonią. Razem z Klubem uczestniczę w wielu imprezach, gdzie zapoznaję ludzi z shogi.

Elżbieta Kosior

Skarbnik.
Jestem studentką drugiego roku ekonomii na UKSW. Lubię grać w gry logiczne, między innymi w shogi, czytać (nie tylko mangi, ale również książki). Od dawna interesuję się kulturą japońską, dlatego wstąpiłam do Klubu Japońskiego.

Dorota Mrozowicka

Członek Zarządu.
Jestem psychologiem kulturowym. Z Klubem jestem związana od samego początku. Zajmuję się sprawami członkowskimi. Uwielbiam kulturę japońską.

Krzysztof Rutkowski

Członek Zarządu.
Student informatyki na UKSW. W Klubie zajmuję się administracją i rozwojem portalu oraz systemem informacyjnym. Podczas imprez z udziałem Klubu biorę udział w promocji i pokazach shogi. Tematyką Japonii zainteresowałem się poprzez japońskie seriale animowane (anime) emitowane kiedyś w telewizji, co w późniejszym czasie ewoluowało w ogólne zainteresowanie kulturą i zwyczajami Kraju Kwitnącej Wiśni.

Anna Ślusarz

Członek Zarządu.
Zajmuję się koordynacją projektów oraz nauką origami i ayatori. Uwielbiam japońską kulturę, a także wszystko co jest z nią związane. Lubię też czytać książki oraz związane z kreatywnością i zdolnościami plastycznymi zadania. Studiuję ukrainistykę na UW.
Karol Mroziński

Karol Mroziński

Student V roku kulturoznawstwa w WWSH im. Bolesława Prusa w Warszawie. Nie znoszę monotonii i banału. Moje ulubione dziedziny to antropologia i religioznawstwo. Ulubiona metoda "obserwacja uczestnicząca" pozwala mi dostrzec i opisać to co wspólne dla wielu kultur i narodów. W wolnym czasie oddaję się grom planszowym, które z samej swojej definicji zaspokajają relacje międzyludzkie, poszerzają horyzonty, trenują pamięć.

Leszek Sapielak

Miłośnik gier strategicznych i MMORPG. Jako hobby traktuję także rozbieranie komputerów na części i czasami ich składanie by działały.
Reklama
Poudnik Zero, ul. Wilcza 25

Grupa Ryba, ul. Kasprzaka 7
 
Gry
 
Artykuły
 
Copyright © 2011, 2012 Klub Japoński